fbpx

+389 (0) 76 569 705

без политика, САМО ЗАБАВНИ ВЕСТИ!

ЗАБАВА

Мајка (48) заболела од меланом: Сега, има важно предупредување за сите кои си „играат со оган“

Мајка која боледува од меланом од четврти степен има важно предупредување за сите оние кои како неа „играат со оган“ низ солариумите. Во јуни 2014 година, на Кармен Оукс ѝ било кажано дека црвената бенка на грбот е канцерогена, но успешната операција значеше дека сето тоа е расчистено. Сепак, и покрај стравот, 48-годишната жена не …

Мајка (48) заболела од меланом: Сега, има важно предупредување за сите кои си „играат со оган“ Read More »

Наполни 65 години и објави слика без шминка: Глумицата се уште гордо го носи епитетот „најубава“

Природна, насмеана, убава – вака накратко би можеле да ја опишеме Мишел Фајфер (65), актерка која го запали светот во деведесеттите години на минатиот век. Секогаш скромна, но многу заводлива, а дури и во седумдесеттите изгледа така. Таа објави фотографија без шминка на која изгледа навистина убаво и напиша: „Конечно сонцето сјае во Лос Анџелес“. …

Наполни 65 години и објави слика без шминка: Глумицата се уште гордо го носи епитетот „најубава“ Read More »