fbpx

+389 (0) 76 569 705

без политика, САМО ЗАБАВНИ ВЕСТИ!

ЗАБАВА

КОЛКУ ПАРИ ЌЕ ПОТРОШИТЕ ЗА ОДМОР НА ХАЛКИДИКИ, ОВА СЕ ЦЕНИТЕ НА ЛЕЖАЛКИТЕ: На списокот се и пивото, јагодите, кафето

Ако цените на Халкидики, едно од најпопуларните грчки одморалишта за нашите луѓе, останат исти во сезоната како и сега – ќе бидете пријатно изненадени. Репортерите на порталот Телеграф Бизнис го посетија местото каде детално ги разгледаа ценовниците, и на плажите, и на пазарот, и на рестораните и според истраженото, за одмор на Халкидики, нема да …

КОЛКУ ПАРИ ЌЕ ПОТРОШИТЕ ЗА ОДМОР НА ХАЛКИДИКИ, ОВА СЕ ЦЕНИТЕ НА ЛЕЖАЛКИТЕ: На списокот се и пивото, јагодите, кафето Read More »

(ВИДЕО) Го нашол рајот на земјата, нацртал мапа и ја споделил со девојка. Сè било брзо уништено | Екран

Екран – 16:31 05/06 КОСТАС ХРИСТ го посетил Кох Фанган во Тајланд во 1979 година, кога имал само дваесет години. Го убедил рибарот да го однесе на тајно место. Таму останал неколку недели барајќи авантури. Сега проговорил за тоа дека се чувствува виновен што го …

Четири хороскопски знаци ги очекува ЛЕТО ЗА ПАМЕТЕЊЕ: Им претстои одличен период! | Екран

Екран – 14:55 05/06 *Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дали сте меѓу нив? За некои луѓе летните месеци ќе бидат многу среќен период и ќе го имаат најдоброто лето. +инфо: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 5 ДО 11 ЈУНИ Девицата нервозна, …

Четири хороскопски знаци ги очекува ЛЕТО ЗА ПАМЕТЕЊЕ: Им претстои одличен период! | Екран Read More »

Дарко Лазиќ „драмел“ на аеродромот во Белград: Вереницата го чекала два часа, па повикала полиција! | Убавина и Здравје

Убавина и Здравје – 14:50 05/06 Пејачот Дарко Лазиќ пред неколку дена се врати од настап кој го имал во странство, а драма се случила кога неговата вереница Катарина наводно го чекала повеќе од два часа. Проблемот настанал поради куферот… „Дарко мислел дека му исчезнале куферите, … Во Центар: Драма на аеродромот во Белград: Дарко …

Дарко Лазиќ „драмел“ на аеродромот во Белград: Вереницата го чекала два часа, па повикала полиција! | Убавина и Здравје Read More »

Вработила бездомник кој никој не го сакал, а потоа ѝ го покажал своето вистинско лице (ВИДЕО)

Фото: Фејбук Сопственчка на ресторан вработила бездомник кој никој не го сакал хранејќи го во замена за работа. По некое време тој ѝ го покажал своето вистинско лице. Cesia Abigail Baires е сопственичка на ресторанот „Abi’s Cafe“ во американскиот град Минеаполис. Работата не ѝ одела добро и морала да работи напорно за да постигне позитивни …

Вработила бездомник кој никој не го сакал, а потоа ѝ го покажал своето вистинско лице (ВИДЕО) Read More »

Пејачката објави хит видео од породилиштето: Пет минути пред породувањето тверкаше и скокаше држејќи си го стомакот со рацете (ВИДЕО)

Познатата пејачка Џеси Џеј неодамна се породи и роди син.       Истакна колку мајчинството ѝ го променило животот, и дека е пресреќна.   Пејачката отворено проговорила и за здравствените проблеми што ги имала, поради кои лекарите тврделе дека никогаш нема да може да стане мајка, особено по спонтаниот абортус што го имала минатата …

Пејачката објави хит видео од породилиштето: Пет минути пред породувањето тверкаше и скокаше држејќи си го стомакот со рацете (ВИДЕО) Read More »

МЕ ТЕРАШЕ ДА СНИМАМ ЕКСПЛИЦИТНИ ФИЛМОВИ КОГА ИМАВ 20 ГОДИНИ: Шок тврдења на ОМИЛЕНАТА АКТЕРКА ЗА ВОЗРАСНИ! За се го обвинува НЕГО | Во Центар

Во Центар – 14:11 05/06 Поранешната актерка од филмови за возрасни , Миа Калифа , во интимна исповед за прв пат призна дека нејзиниот поранешен сопруг ја користел „како играчка“ и дека тој е одговорен за нејзиното влегување во индустријата. Убавина и Здравје: „Ме присили да снимам порно-филмови кога имав 20 години“: Миа Калифа си …

МЕ ТЕРАШЕ ДА СНИМАМ ЕКСПЛИЦИТНИ ФИЛМОВИ КОГА ИМАВ 20 ГОДИНИ: Шок тврдења на ОМИЛЕНАТА АКТЕРКА ЗА ВОЗРАСНИ! За се го обвинува НЕГО | Во Центар Read More »

Патиките на Јелена Ѓоковиќ ги сакаат децата, но ги носат и девојките: Дезенот од цртаните привлекува големо внимание

Викендов на Калемегдан во Белград се одржа спектакуларен музички настан кој привлече голем број посетители. Главни ѕвезди на вечерта беа познатата пејачка Лепа Брена и талентираната Сенида, а меѓу присутните беше и Јелена Ѓоковиќ, сопругата на најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ. Кога станува збор за нејзиниот стајлинг, Јелена се одлучи за опуштена, но стилска комбинација. …

Патиките на Јелена Ѓоковиќ ги сакаат децата, но ги носат и девојките: Дезенот од цртаните привлекува големо внимание Read More »

Ја прогласија за најужасен сериски убиец – по 20 години затвор сега е помилувана: Имаше 4 деца, секое починало ненадејно на иста возраст

Foto: Printscreen Twiter Во австралиската држава Нов Јужен Велс е помилувана жена која првостепено беше осудена на 25 години затвор за смрт на четири деца по судска проверка и основани сомнежи за валидноста на првостепената пресуда. Кетлин Меган Фолбиг беше осудена во 2003 година за убиства на нејзините четири деца, но остана на ставот дека …

Ја прогласија за најужасен сериски убиец – по 20 години затвор сега е помилувана: Имаше 4 деца, секое починало ненадејно на иста возраст Read More »

Изненадувања и возбуда: На три хороскопски знаци им претстои неверојатна недела | Еспресо

Еспресо – 12:53 05/06 Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои оваа недела ќе можат да ги остварат сите свои планови, па дури и да ги остварат своите соништа. Кои знаци ќе имаат повеќе среќа од другите, прочитајте во продолжение. Точка: Нив јуни им носи незаборавна љубов: 4 хороскопски знаци кои ќе имаат можност да …

Изненадувања и возбуда: На три хороскопски знаци им претстои неверојатна недела | Еспресо Read More »